Menu

Rozrywka Warszawa

Lipiec 21, 2019 - Rozrywka
Rozrywka Warszawa

Rozrywka Warszawa może być bardzo udana, wystarczy poszukać interesujących miejsc, gdzie można w sposób ciekawy spędzić czas. Godne poleceni są pokoje zagadek, tzw. Escape room. Są to pokoje, przygotowane tematycznie. Jedne z nich osadzone są w starożytnych realiach, rodem ze średniowiecznych zamków, inne wyglądają zupełnie współcześnie. Wszystkie łączy jedno – jest w nich ukryta tajemnica, a jej rozwikłanie daje możliwość wyjścia z pokoju. Mamy na to około godziny czasu, a zagadki nie są wcale łatwe, nie każdemu udaje się skończyć przed czasem. Rozrywka Warszawa wcale nie jest łatwa, czasami wymaga zaangażowania intelektu, pogłówkowania.  Przez to pokoje escape room są intrygujące i przyciągają coraz szersze rzesze fanów.

                Jeśli do tej pory rozrywka Warszawa w typie escape room jest Ci obca, najwyższy czas spróbować zabawy rodem z gier komputerowych. Jak się do tego zabrać? Najlepiej wejść na stronę internetową escape room i przyjrzeć się ofercie. Z dostępnych pokoi wybierz ten, który Cię najbardziej interesuje i dokonaj rezerwacji przez formularz online. Nie zapomnij podać swojego numeru telefonu, gdyż ktoś z organizacji zechce do Ciebie zadzwonić, by potwierdzić rezerwację. Na miejsce należy przybyć z 10 minut wcześniej, by zostać poinstruowanym, co do zasad gry. Gdy wejdziemy do pokoju, będziemy cały czas obserwowani i w razie potrzeby, możemy skorzystać z pomocy obsługi. W momencie, gdy utkniemy w miejscu, i jeden etap będzie się zbytnio przeciągał, na monitorze w pokoju dostaniemy wskazówkę wyjścia z sytuacji. Jeśli nie uda się przed ukończeniem czasu rozwikłać zagadki, mamy dwa wyjścia, możemy wysłuchać prawidłowej wersji, albo jeszcze raz wykupić czas przebywania w pokoju i rozwiązać łamigłówkę. Nie można nam jedynie używać siły, by wydostać się z pokoju.

                Rozrywka warszawa w postaci escape room to idealny sposób na spędzenie miłego popołudnia w gronie znajomych lub kolegów z pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *